Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class '' not found in /www/doodles.cz/doodles.cz/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Doodles – Pražský gay pěvecký sbor

Alternativní Léčba Rakoviny Plic Olomouc

  1. Acquistare Pepcid Senza Ricetta | Generico Pepcid Prezzo In Farmacia Online San Quirino Ligure: Koloidní ovesné vločky mají dlouhou historii prospěšného použití v dermatologii
  2. Acquisto Maxalt Online | Acquisto Maxalt Senza Ricetta In Farmacia Elga Del Friuli - Tyto změny vedou ke ztrátě zraku
  3. Kupić Valacyclovir Bez Recepty Online | Polska Apteka Internetowa Valacyclovir Tanio Wejherowo: Existují specifické protokoly určené pro každou podezřelou anomálii plodu, a rodiny mohou sledovat promítané skenování, zatímco probíhají

Labyrint vražedná léčba cz dabing online

Vardenafil Generika 20 mg Kaufen - Vardenafil Preise In Deutschland Rezeptfrei Billig Blankenburg (Harz)
Bolest kolena může být způsobena mnoha různými stavy, jako jsou
Comprare Donepezil Online | Comprare Donepezil Senza Ricetta A Basso Costo Parisi Salentino
Když mám klienta tak zdravotně ohroženého, že život zoufale visí na vlásku, moje první doporučení je akutní
A, pokud student není jedním z nich-24 let, ženatý — rodič nebo veterán-je považován za závislého na způsobilosti finanční pomoci svým rodičům

Zvýšená hladina testosteronu u žen příznaky

Achat Quetiapine Prix Sans Ordonnance En Pharmacie Arnaudboeuf
Z tohoto důvodu Vysoká škola nemůže zaručit počet vstupních pozic, které budou k dispozici na jednom místě v následujícím školícím roce
Comprar Cozaar Generico Barato En España Ocampo De Arriba
Dnes čerpá z těchto odborných znalostí, aby dohlížel na naše poskytování špičkových léčebných postupů a vytváření soucitných, komunitní nastavení pro všechny naše pacienty
Chlorpromazine Kaufen Online | Chlorpromazine Rezeptfrei Kaufen Würselen

Koncerty

Rádi vás uvidíme na některém z chystaných koncertů!
DatumDenHodinaPodrobnostiMísto
25. 5. 2024Sobota18:00Pěvecký sbor Mládí slaví 65 let!Jablonec nad Jizerou
21. 6. 2024PátekKoncert pro Goethe/Francais InstitutPraha

Kde a kdy už jsme zpívali?

O nás

Pěvecký sbor Doodles byl založen v září 2011 v Praze. Díky různorodému zaměření můžete od Doodles slyšet širokou paletu žánrů sahající od renesanční hudby a lidových písní, přes věhlasná díla klasické mužské sborové tvorby 19. a 20. století, operní sbory či operetu až po spirituál, muzikál, slavné melodie od Beatles anebo pop 80. a 90. let. Sbor zpívá s doprovodem i bez něj, k několika písním má i choreografii.
Doodles jsou jediným gay sborem v Česku
  • Zpíváme, protože nás to baví

  • Snažíme se přinášet něco nového

  • Pravidelně zkoušíme

  • Zatím je to tak :-)

Členové

Od svého založení se počet členů ztrojnásobil, aktuálně má sbor přes 40 členů.

Marek Stanka

Sbormistr

Jan Dobiáš

Skladatel, aranžér, klavírista

Iaroslav

Tenor

Adam

Tenor

Jan

Tenor

Michal

Tenor

Dan

Tenor

Jirka

Tenor

Michal

Tenor

Martin

Tenor

Peter

Tenor

David

Tenor

Petr

Tenor

Radek

Tenor

Daniel

Tenor

Slávek

Tenor
Zpívá odmalička, prvně doma s mámou v kuchyni, pak ve smíšeném pěveckém sboru ve Znojmě. Na vysoké škole zpíval v pěveckém sboru 440 Hz. Do sboru Doodles jej přivedl jeho kamarád Tomáš. Užívá si jak sborové zpívání, tak i fajn partu lidí.

Karel

Tenor
Se zpíváním začal v LŠU a pokračoval v komorním pěveckém sboru Masarykova gymnázia Vsetín. Rád si zazpívá také s kamarády u táboráku s kytarou. Milovník železnice.

Jirka

Tenor
Když před pár lety zavítal na kurzy zpívání pro nezpěváky, netušil, jak jej to chytne. Získal tak příležitost nejen hudbu poslouchat, ale také se na její interpretaci podílet.

Patrik

Tenor
Ke sboru se připojil v roce 2015. Před pěti lety se dostal k odbornějšímu a již trvalému zpívání v dalším sboru, kde jej to nakoplo, a chuť a radost z hudby byla taková, že již tři roky chodí na individuální hodiny k učitelům zpěvu. Kromě toho jej těší příroda, zahradničení, historie a výlety.

Radovan

Tenor
Zpívá od šesti let, kde to jen jde, a klidně se kvůli tomu i pohádá. Je duší dopravák a noty jsou pro něj takovým hudebním jízdním řádem, rád se pouští jak do klasiky tak i populární hudby. Občas na zkoušce zazlobí, ale jen když Nálada je výborná :-)

David

Baryton

Filip

Baryton

Antonín

Baryton
V dětství sice zpíval ve sboru a hrál na klavír, ale brzy zjistil, že ho víc zajímá chemie a biologie. Ke zpívání se rád vrátil, stejně jako ke včelaření.

Josef

Baryton

Jaro

Baryton
V dětství se věnoval tanci a od střední školy přesedlal na sborový zpěv. Miluje muzikál a gospel a čas od času něco složí.

Štefan

Baryton

Viktor

Baryton

John

Baryton

Míra

Bas
Vždy si s přáteli rád zazpíval během svého oblíbeného cestování u táboráku, a proto byl osloven, zda by chtěl svůj zpěv uplatnit a zušlechtit pod odborným vedením. Po krátkém zaváhání výzvu přijal a dnes je za to rád.

Jenda

Bas
Od dětství rád zpívá, na gymnáziu chodil do školního sboru. Sbor bere nejen jako volnočasovou aktivitu, ale i jako velkou výzvu k překračování vlastních limitů a zdokonalování se. Má rád dobré jídlo, zahradničení a chov psa. Živí se jako „kouzelník s čísly“ v rámci zdravotnictví.

Jano

Bas
Aj keď nemá žiadne hudobné vzdelanie, pesničky sa mu v spevavej rodine dostávali do krvi od malička. Pred pár rokmi zistil, že spievanie v zbore je príjemná skúsenosť a chuť spievať ho už neopustila. Po rokoch bez spevu rád prijal ponuku pridať sa k Doodles a svoju voľbu neľutuje.

Radek

Bas
Ke zpěvu ho v pubertě přitáhla láska k tvrdému rocku a klasické hudbě. Závislost si poté vybudoval na zpěvu indických manter. Vytrvalý fotograf a milovník dálkových pochodů. V Doodles od září 2016.

Michal

Bas
Mocí hudby, zpěvu kouzlem krotnou i sápaví lvové. (J. Jungmann) …a tak v dnešní hektické době uklidňujeme s Doodles rozbouřenou mysl, usmiřujeme hněv, přinášíme odpočinek pro duši, překonáváme vzdálenosti mezi lidmi a připravujeme je k lásce.

Bohumil

Bas

Marian

Bas

Jakub

Bas

Peťo

Bas

Fotky a videa

Malá ukázka z našich vystoupení

Chceš se k nám připojit?

Články

Informace o minulých i chystaných akcích

Napište nám

Použijte kontaktní formulář nebo napište email: info [zavináč] doodles.cz